Lojra fati Apex Admiral në internet, luaj nga celulari

Lojra Fati Apex Admiral ne internet, shumellojshmerite e tyre.

lojra fati apex admiral

Me lojra fati apex admiral ne internet nuk nenkuptojme vetem kazinote apo kompanite e bixhozit por njekohesisht nenkuptojme edhe ato lojra fati apex, slot machine apo video slote te cilat lojtaret i preferojne ndoshta ne menyre te vecante edhe pse llotot sportive zene nje vend te madh gjithashtu ne preferencat e  shqiptareve.

Kategorite e sloteve jane nga me te ndryshmet nga ato me tre linja ( classic slots ) e deri tek ato me 100 linja ( video slots )

Lojra fati apex admiral ka pothuajse ne cdo kazino nga ku ju mund te luani. Lojrat Novomatic nuk gejende ne cdo kazino por, lojra te ketij modeli do ti gjeni pothuajse ne cdo librari te kazinove te ndryshme. Ato zakonisht jane me 9 linja, ne versionin me te thjeshte por vazhdojne deri ne 20 linja apo me shume ne disa raste.

Duhet te kemi parasysh qe lloji i lojes qe perzgjedhim nuk ndryshon probabilitetin e fitimit. Te gjitha lojrat e bazojne kthimin e parave nga RNG ( Random Number Generator ) 

Apex dhe Admiral nuk jane gje tjeter vecse kompanite qe prodhojne slot machines dhe i shesin per klientet e tyre, ashtu sic jane pjesa me e madhe e kazinove ne qytetet shqipare.

Te luash lojra fati apex admiral ne versionin: mobile, tablet ose kompiuter ( desktop ) eshte shume me teper konveniente megjithate preferencat jane nga me te ndryshmet.

Kompania me e famshme dhe me e vjeter ne kete biznes gjithashtu eshte Microgaming

Ashtu si kompania Apex Gaming dhe lojrat e tyre edhe Microgaming  eshte e famshme per softueret e bixhozit por me teper per platformat Online. Microgaming mbulon fushat e kazinose, bingos, kazino me operator live, sporte dhe poker. Pervec microgaming njeri nga koloset e medhenj qe prodhon lojra fati apex eshte Novomatic.

Nje kompani e vjeter me reputacion qe ka kontrata me pothuasje te gjithe operatoret e lojrave te bixhozit. Shume nga kazinote ne internet kane filluar te perdorin me shume se nje prodhues te lojrave per faktin e vetem se shumellojshmeria e lojrave ben qe lojtaret te luajne ne te njejten kazino, jo vetem lojra fati apex admiral por te gjitha kategorite e sloteve e me teper.

Grand 7’s ( shtatat e medha )

lojra fati apex admiral

Nje slot i preferuar, klasik me tre linja dhe shume i thjeshte. 3 shtatat e kuqe ne linjen e pare japin fitimin me te larte.

JUNGLE 7’s ( shtatat e xhungles )

lojra fati apex admiral

ROYAL 7’s ( shtatat mbreterore )

lojra fati apex admiral

Perseri nje tjeter slot klasik me mundesi fitimi te ndryshme!

3 shtata te kuqe dhe fiton jackpot!

Samurai 7’s ( shtatat samurai )

Samurai eshte nje emer i njohur per ne por ja qe e kemi dhe ne apex slots

lojra fati apex
Microgaming

Gjithashtu te mos harrojme Sizzling Hot, Sizzling Hot Deluxe apo X-tra Hot, qe jane simboli i identifikimit te lojrave apex apo admiral per shqiptaret por jo vetem.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X