Lojrat Jackpot, disa nga lojtaret milionere!

lojrat jackpot

Progressive Jackpots jane lojrat jackpot qe kane bere milionere nje numer te madh lojtaresh.

Lojrat Jackpot mbase jane nje ekskluzivitet i kazinove online. Edhe kazinote e medha te qytetit tuaj kane lojra progresive por numri i lojtareve pjese e nje loje te caktuar me Jackpot Progressiv eshte shume me i madh dhe cmimi i jackpotit eshte i mahnitshem.

Le te eksplorojme listen e fituesve ne lojrat jackpot qe ne promovojme!

THE CASINO REWARDS MILLIONARES’ CLUB

Te fitosh ne lojrat jackpot ne kete klub lojtaresh ju transformon jeten tuaj brenda nates. Duhet te luash qe te fitosh!

Deshmi:

” Kisha nje parandjenje te madhe se sot ishte dita ime me Fat dhe do te fitoja jackpotin ne Mega Moolah” 

S.K u be lojtari I trete i lojes Mega Moolah kete vit dhe multimilioneri i 11-te kur ai fitoi $5.691.921.42

Me nje bet prej vetem 25 cent ne 19 prill te 2018-tes ne Grand Mondial Casino

Eshte gjithmone nje kenaqesi kur ne flasim per dike qe endrra I eshte bere realitet. Dikush qe gjithmone besoi se koha e tij do te vinte, kishte besim, dhe vazhdoi te luaje me shpresen qe nje dite endrra e tij do te behej realitet. Ky eshte nje nga momentet e parapelqyera per stafin tone. Gezimi ishte i madh dhe ne mezi prisnim ta ndanim kete histori me ju!

Reagimi dhe fjalet e tij

Me pelqen shume Mega Moolah, eshte shume interesante, kam nje ndjenje speciale sa here qe luaj kete loje ndryshe nga lojrat e tjera. E kam kaluar rroten e Jackpotit rreth 15 here qe kur fillova ta luaj si loje dhe kam fituar shuma te ndryshme dhe sot ndodhi e paimagjinueshmja. Nuk kam fjale vertet!

Fituesi I habitur, duke folur me nje entuziazem te papershkrueshem na shpjegoi se atje ku ai jeton shumica e njerezve e pelqejne Mega Moolah dhe e luajne ne Grand Mondial Casino, gjithashtu dhe per nje arsye tjeter sepse mund ta luash 24/ore pa nderprerje fale teknologjise. Loja ka nje grafike fantastike dhe te jep nje ndjenje te vecante kur e luan. Pjesa me e bukur ishte kur S.K na dergoi kete mesazh ne te gjitheve si staf: 

“Pershendetje stafi, doja te thoja qe me pelqen Mega Moolah dhe Kisha besim se nje dite do ta fitoja jackpotin”

Teksa degjonim zerin e tij qe dridhej i thame te na dergonte nje e-mail ku te shpjegonte si dhe kur ndodhi?

Ishte mesnate dhe zemra me tha qe te luaja ne lojrat jackpot, Mega Moolah, te preferuaren time. Po luaja me bet te vogel prej 25 centesh dhe here pas here po fitoja $10. Kur pashe rroten e fatit e cila ndaloi tek cmimi jackpot u shtanga, me ngriu zemra dhe telefonova shokun tim duke i treguar ne foto dhe jackpotin, dhe i thashe duhet te bejme nje feste te madhe sepse normalisht jane shume leke per mua!

Pozitiviteti qe zbuluam tek S.K na surprizoi dhe na bindi qe kjo shume kishte rene ne duar te sigurta. Ai ishte nje kristian i dedikuar dhe zbuloi planet e tij se si do ti shpenzonte parate e fituara. Nje pjese e madhe do te shkonte per donacion qe te ndihmoje te rinjte te shkollohen. Gjithashtu do te mbuloje shpenzimet e shkolles per femijet e tij.

MEGA MOOLAH NDRYSHOI BOTEN E K.T.’S PERGJITHMONE KUR AJO FITOI $1.413,537.73 TE NJEJTEN DITE KUR AJO U REGJISTRUA NE GRAND MONDIAL CASINO

Duke luajtur lojra me fruta ne lokalin e qytezes se saj, ajo e kuptoi se kishte deshire gjithmone te vendoste nje bet ne lojrat jackpot por te luante online nuk ishte dicka qe ajo e kishte provuar. Motra e saj i sugjeroi te provonte Grand Mondial Casino sepse kishte nje oferte fantastike per regjistruesit e pare dhe 150 shance per te fituar keshtu qe ajo mendoi ta provonte njehere fatin.

Grand Mondial Casino ishte eksperienca e saj e pare e te luajturit ne kazino me lojra online. K.T u registrua ne kazino ne 15 nentor dhe menjehere po ate dite u be milionerja e trete….po ate dite e Casino Rewards Club! Mega Moolah ishte loja e pare qe ajo tentoi menjehere te luaje dhe kur rrethi i fatit ndaloi per te provuar shansin e saj ajo klikoi dhe BUM, fitoi $1.4 million!

Kur e morem ne telefon K.T. ishte vertet e emocionuar:

“Kjo nuk eshte reale! Kjo eshte sureale! Duhej te kontrolloja dhe merrja here pas here ne telefom Motren time! Kishte shume te qeshura dhe lot ate nate! 

Gjeja e pare qe na tha ishte se ajo e meritonte nje jackpot te tille!

“Gjyshi im gjithmone ka luajtur lloto cdo dite duke me thene se do te fitonte nje dite! Gjithmone flisja me te dhe I thosha qe dua dhe une te fitoj nje dite! Por kurre nuk e besoja se kjo do te ndodhte! Ai po me shikon nga lart tani! 

Grand Mondial Casino hapi nje dere te madhe te jetes per mua!

Duke most pasur kurre nje shume te madhe ajo do te marre nje keshilltar financier menjehere! K.T eshte e vendor te perdore parate e fituara nga jackpoti per familjen e saj, disa me miqte dhe disa do ti shpenzoje duke udhetuar me te dashurin e saj sepse I pelqejne udhetimet. Mbi te gjitha ajo tani ka mundesi te studioje duke jaguar te gjithe shumen e duhur per shkollim! Parate e saj Jane te sigurta pasi stafi I kazinose u sigurua qe transferta te behej menjehere pas verifikimeve ne llogarine e saj bankare!

E pyetem K.T si u ndje duke luajtur ne Grand Mondial Casino dhe morem kete pergjigje:

Me pelqen komforti qe me dhuron e luajtura ne shtepi, eshte shume e lehte. Stafi ka qene I mrekullueshem me mua dhe pata lexuar gjithashtu per sherbimin e kualifikuar qe ata kane! Ishte nje eksperience e paharrueshme!

Na pelqen gjithmone te degjojme dhe shikojme qe ndodhin histori te tilla, momente ku vertet behesh pjese e nje gezimi te madh, per gjera qe realisht ndodhin ne lojrat jackpot!

Lojrat jackpot nuk jane nje ender, ato jane nje realitet I prekshem per kedo!

D.S u be milioneri I trete i CASINO REWARDS vetem brenda 3 muajve, kur ai fitoi 3,696,845.71 dollare ne  Blackjack Ballroom Casino me date 14 janar 2018!

Ai u be milioner brenda 3 muajve vetem duke fituar jackpotin ne Mega Moolah. Ishte sigurisht gjëja e fundit që D.S. do te mendonte një pasdite normale të dielën, kur ai ishte duke zgjedhur për të luajtur lojën e tij të preferuar në internet në Blackjack Ballroom Casino, Mega Moolah.

“Kam disa kohe qe e luaj kete loje dhe njoh shume njerez qe kane fituar,por kurre nuk do ta mendoja qe fatlumi do te isha une!”

Kur jackpot u shfaq ne ekran D.S u shokua. Per te ishte e pabesueshme, duke menduar qe kishte kohe qe luante ne CASINO REWARDS.  D.S. kontaktoi  në internet me ekipin tone dhe foli me një nga operatorët tanë miqësorë. Pasi operatori ynë e kishte siguruar D.S. se fitorja e tij ishte në fakt 100% e vërtetë dhe ai kishte një fitim prej 3,696,845.71 $ në llogarinë e tij.

D.S . : Sa kam fituar ne të vërtetë?

Casino rewards : Zoteri,unë jam duke kontrolluar llogarinë tuaj dhe mund të konfirmoj që keni fituar çmimin e madh ! Ju keni 3,6 milion $ te fituara!

D.S . : Unë thjesht ndjehem i mpirë, nuk mund ta besoj !

Casino Rewards : Është thjesht mahnitëse, unë jam pa fjalë vetëm duke shikuar llogarinë tuaj! Urime!

Gjëja e parë që D.S. beri, pasi foli me ne, ishte ti tregonte gruas se tij dhe festoi me të.Ne e imagjinojmë qe ata kane kaluar një natë shume te bukur! D.S. na la këtë mesazh:

“Casino Rewards eshte i mrekullueshem dhe eshte vendi perfekt per te luajtur lojrat jackpot”

Faleminderit D.S.! Ne jemi absolutisht të kënaqur që ju keni qenë aq me fat dhe keni filluar vitin kaq mbare! Është një fitore e pabesueshme.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X