Kazino të reja online 2020!

Përmbljedhje e “Kazino të reja për vitin 2020”!

Të nderuar miq të faqes sonë! Ju ftojmë të ndiqni më poshtë listën e kazinove të reja me reputacion ndërkombëtar. Grupi i famshëm Mr.Play prezantohet me 3 produkte të reja, të cilat kanë një reputacion të padiskutueshëm ndërkombëtar.

Rishqyrtim i Mr.Play Casino

Mr. Play Casino është një nga ato kazino të reja që ofron një eksperiencë fantastike në lojërat e fatit online. E krijuar nga veteranë të industrisë së lojërave të fatit, në nëntor të vitit 2017, kjo kazino online u rrit me shpejtësi dhe në një kohë të shkurtër arriti të ketë një volum të konsiderueshëm lojtarësh të regjistruar.

Lojërat në kazino

Me një paketë të pasur në lojëra kazinoje, Mr. Play Casino fton të gjithë të apasionuarit, që të regjistrohen në një platformë sa argëtuese, aq edhe të sigurtë. Çdo muaj kazinoja shton lojëra fati të reja argëtuese, ekzaltuese dhe me çmime të larmishme. Në portofolin e saj, Mr.Play Casino, përmban të gjitha Slot machines, lojëra “Gërvish dhe Fito”, si dhe Live Casino me operatorë LIVE nga studio, si: Blackjack, Live Roulette, Baccarat.

Janë mbi 750 lojëra të ofruara nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterikë, si: NetEnt, Microgaming, etj.

Metodat e pagesës në Mr.Play Casino

Sigurisht që metodat më bashkëkohore të pagesave online ofrohen edhe nga Mr.Play Casino.

Ju mund të përdorni kartën tuaj të kreditit, si: Mastercard, Visa, Skrill, Neteller dhe Paypal.

Bonusi hyrës në kazino

Menjëherë pas regjistrimit, kazinoja ju shpërblen më një bonus prej 100 Free Spins PLUS(rrotullime falas) deri në 200$ mbi depozitën tuaj të parë.

Platforma ofrohet në: Anglisht, Gjermanisht, Suedisht, Norvegjisht, Finlandisht dhe Spanjisht.

Me shërbimin për klientin mund të lidheni nëpërmjet numrit të telefonit, live chat ose e-mail.

 Klientët janë gjithçka për kazinonë, ndaj mos hezitoni të komunikoni me stafin.

mr.play casino, kazino te reja 2020

Analize e Regent Casino

Shume kazino te reja jane krijuar pothuajse 5 vjecarin e fundit, dhe kazinoja e rradhes eshte Regent Casino.

E krijuar ne mars te vitit 2019, me qellimin e vetem si nje hapesire per VIPAT reale. Nje eksperience premiere, deidikuar vetem lojtareve VIP. Regent Casino ka nje design modern dhe te sofistikuar, dhe dominon ne menyre te dukshme kazinote e tjera me programe VIP. 

Kjo kazino online Permban nje katalog te pasur me lojra kazino, lojra me shtata, slot machines, si dhe Private Room per high-stakes tables, duke terhequr vetem lojtaret elitare. 

Regent Casino ofrohet ne Kater gjuhe: English, German, Norwegian, and Finnish.

Suporti per klientin ofrohet ne nje menyre klasike ku cdo lojtar ka nje menaxher personal i cili merret posacerisht me promocionet dhe bonuset e lojtarit. 

Lojrat e kazino te reja ne Regent Casino

Kazinoja ofron nje numer te konsiderueshem lojrash me mbi 750 lojra kazino. Live Blackjack, Live Roulette, lojra slot machines si Book of Dead etj. Microgaming, NetEnt, Evolution, Play’n GO, Red Tiger Gaming Jane disa nga software providers qe kazinoja perdor per te permbushur kerkesat e tregut beshkekohor qe gjendet ne keto kazino te reja. 

Metodat e depozitave ne Regent Casino

Sigurisht ashtu si cdo kazino online edhe Regent Casino ofron disa forma per depozitat dhe terheqjet e parave nga llogaria juaj. Ketu perfshihen: Mastercard, Skrill, Neteller, Paypal Apo Wire Transfer.

Sherbimi I klientit arrihet nepermjet Live Chat Brenda llogarise tuaj ose nepermjet e-mailit te tyre.

regent casino, nje nga shume kazino te reja per vitin 2020

Analize e QueenPlay Casino

Nje nga produktet me te reja te krijuara ne vitin 2020 eshte QueenPlay Casino

Familjes se Mr.Play I shtohet edhe kjo kazino e re me nje target shume special, FEMRAT.

Kazinoja eshte krijuar ndryshe sa i perket platformes dhe eksperiences, perqendrohet me teper te femrat, duke krijuar nje atmosfere femerore. Femrat e pavarura, te cilat kane nje pune, nje biznes, nje standart te larte jetese dhe nje pavaresi ekonomike jane te ftuara te regjistrohen ne QueenPlay Casino.

Duke u perqendruar ne llojin e argetimit qe femrat duan, kjo kazino eshte nje nder te paktat online qe ofrojne kete eksperience te vecante. 

Qindra slote, video slote, lojra tavoline ju presin ne QueenPlay Casino.

Regjistrohuni me konfidence dhe per cdo paqartesi komunikoni me stafin qe eshte 24/7/365 ne dispozicionin tuaj.

queenplay casino, kazino te reja 2020

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X