Kazino qe pranojne Paypal, ja me te mirat!

Cfare ofron Paypal dhe cilat kazino online e pranojne?

kazinote qe pranojne paypal

Në këtë artikull do të flitet për kazino qe pranojne paypal, që përdorin dhe pranojnë transaksionet e parave nëpërmjet PayPal.

Në kazino online, nëse nuk jeni një lojtar nga Amerika, Australia ose Kanadaja, ju mund të bëni transaksione me PayPal. Jo të gjitha kazinotë që pranojnë PayPal kanë të njëjtat rregulla. Në këtë faqe, ne do të tregojmë se ku duhet të shkoni për të transferuar paratë në llogarinë tuaj të kazinosë online dhe të filloni të fitoni para’.

Kazino qe pranojne PayPal i ofrojnë lojtarit:

Bonuset e mirëseardhjes

Kazinotë më të mira me PayPal ofrojnë stimuj të mëdhenj për përdoruesit ekzistues dhe ata të rinj.

Përzgjedhja e lojës

Ne të gjithë kemi lojrat tona të preferuara të kazinove, kështu që pjesë e procesit tonë të shqyrtimeve është që të sigurojmë zgjedhjen e lojrave në ofertë, që mbulon gjithçka që prisni të gjeni në një kazino të respektuar online.

Siguria

Ne e marrim jashtëzakonisht seriozisht sigurinë në internet, prandaj çdo kazino me PayPal që ne rekomandojmë përputhet me kërkesat tona strikte për softuer të përshtatshëm të enkriptimit.

Shërbimi ndaj klientit

Kazinotë më të vlerësuara me PayPal në listën tonë,kanë ekipe të përgjegjshme të shërbimit ndaj klientit,të cilët janë lehtësisht të kontaktueshëm.

 Pagesa të përpikta në kohë 

Ju nuk keni pse të rrini disa javë për të pritur fitimet tuaja. Rishikuesit tanë kanë vërtetuar se kazinotë më të vlerësuara në listën tonë,i kanë dhënë paratë e fituara nga lojtari, vetëm brenda pak ditësh.

Përshtatshmëria e pajisjes 

Është shumë e rëndësishme që një kazino me PayPal të ketë një faqe të lëvizshme, që përdoruesit mund të kenë qasje kur janë në lëvizje. Kazinotë më të mira me PayPal ofrojnë lojra të besueshme dhe të sigurta që përputhen me përvojën e desktopit.

Eksploroni opsionet për të luajtur në një kazino online duke përdorur PayPal.

Kazino qe pranojne Paypal

Nëse keni një llogari në PayPal tuaj, nuk ka kazino më të mira për të depozituar, sesa ato të listuara më poshtë. Edhe nëse akoma nuk keni hapur një llogari në PayPal dhe dëshironi të luani në kazino online, kjo është një lëvizje e mençur. Përdorimi i PayPal si një metodë pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjen e fitimeve ofron një shkallë më të lartë sigurie,sesa vendosja e informacionit tuaj personal të kartës së kreditit në internet në një kazino online me PayPal.

Në kazinotë e listuara më poshtë që pranojnë PayPal, në momentin kur regjistroheni, ju fitoni Bonuse të mëdha në para’, një përzgjedhje të madhe në Slote, Blackjack, Ruletë dhe lojëra të tjera dhe softuerin më të mirë të kazinosë online. Disa nga markat më të mëdha të kazinove online në botë që pranojnë Paypal janë:

Rank Casino Bonus Min. Deposit Visit
1 zodiac casino 80 shanse për tu bërë milioner!Kushtet e bonusit $5 VisitReview
2 kazino mr green 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $10 VisitReview
3 lojrat e fatit, lojra elektronike 100% deri në $200Kushtet e bonusit $10 VisitReview
4 kazino gaming club 100% deri në $200Kushtet e Bonusit $20 VisitReview
5 Depozito $10 për bonus surprizëKushtet e Bonusit $10 VisitReview
6 lojra fati falas 100% deri në $800Kushtet e Bonusit $10 VisitReview
7 kazino 1xbet 100% deri në $300 + 30 free spinsKushtet e bonusit $1 VisitReview
8 kazino 888 $88 bonus pa depozitë + 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $20 VisitReview
9 luaj bingo online 500% deri në $50Kushtet e bonusit $5 VisitReview

Pagesat PayPal dhe lojërat e kazinove online

PayPal është një nga emrat më të njohur në shërbimet e depozitave elektronike të parave në mbarë botën dhe është shumë popullor në kazinotë në internet. PayPal është plotësisht falas për t’u përdorur dhe për të bërë pagesa në internet. Në vitet e fundit, PayPal është bërë një metodë e preferuar e depozitimit në shumë kazino online. Përdorimi i PayPal si një metodë depozitimi në faqet e kazinove online është i ndaluar në Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe Australi.

Një nga arsyet që kazinotë online pranojnë PayPal është se transaksionet, si për depozitat ashtu edhe për tërheqjen e fitimeve, janë të menjëhershme. Nuk ka kohë të pritjes për të dërguar para në llogarinë tuaj. Ju mund të luani menjëherë lojën tuaj të preferuar, bakarat, ruletë, video poker , slote elektronike dhe, kur fitoni, mund të shihni menjëherë paratë në llogarinë tuaj.

Me PayPal, ju mund të transferoni fitimet tuaja në një kartë krediti, në llogarinë tuaj bankare ose në një kartë debiti falas të PayPal ose në një kartë MasterCard. Kjo jo vetëm që ju lejon të merrni paratë tuaja shpejt, por përdorimi i kazinove online që e pranojnë PayPal do të thotë që ju nuk keni nevojë të jepni kazinove ndonjë nga informacionet tuaja private.

Depozitat në kazino nëpërmjet PayPal

PayPal funksionon si një llogari rrjedhëse e veçantë që do të përdoret nga shitësit në internet. Një përdorues do të depozitojë para në llogarinë e tij PayPal me anë të transfertës bankare ose kartës së kreditit dhe të përdorë paratë në kazinotë në internet. Përdoruesit e PayPal mund të lidhin një kartë krediti me llogarinë,në mënyrë që PayPal të mund të bëjë tërheqje automatike kur përdoret si një metodë depozite në kazinotë online me Paypal.

Kjo siguron që informacioni i ndjeshëm i kartës së kreditit të ndahet vetëm në një faqe kur bën pagesa në internet. Ju mund të zgjidhni të përdorni llogarinë tuaj të përditshme PayPal që përdorni për të gjitha transaksionet në internet me kazinonë tuaj online, ose mund të hapni një llogari plotësisht të veçantë me një kartë krediti të ndryshme që përdorni për një kazino te caktuar.

Kjo gjithashtu do t’ju ndihmojë të rregulloni sasinë e parave që keni shpenzuar dhe të ndiqni fitimet tuaja më lehtë.

PayPal është një opsion i preferuar i pagesës në shumë kazino online. Disa kazino qe pranojne PayPal do t’iu japin përdoruesve kredi shtesë kur depozitat bëhen nëpërmjet tij. Gjithashtu ai mund të përdoret si një metodë tërheqjeje të parave të vërteta në internet në disa kazino online. Kazino qe pranojne PayPal, janë shumë të sigurta dhe lojtari mund të luajë i qetë dhe besimplotë.

One Response to “Kazino qe pranojne Paypal, ja me te mirat!”

  1. Dikur PayPal nuk lejohej por tani pothuajse te gjitha kazinote e pranojne, eshte nder metodat me te mira, mund Te terheqesh me karte debiti qe e porosit po ne PayPal dhe funksionon ne cdo bankomat me logon Visa ose MasterCard

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!