Kazino online në Indi, Netbanking një mënyrë e re depozitimi

Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se më në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët e kazinosë online nga India. Ajo është Netbanking.

Netbanking është një metodë transferimi parash në mënyrë të menjëhershme. Ajo është e lidhur me bankat më të mëdha në Indi dhe i mundëson lojtarëve të depozitojnë duke përdorur telefonin e tyre nëpërmjet një aplikacioni të integruar.

Minimumi I depozitës eshte 1.000 INR ose 11.5 EUR.

Këtë opsion pagese e gjeni në Jackpot City Casino, por jo vetëm.  All slots Casino, Gaming Club Casino, Jackpot Casino ofrojnë Netbanking në Indi gjithashtu. 

Të njihemi gjithashtu edhe me lojërat më të fundit dhe të reja të ofruara nga ky grup i kazinove online.

Book of Anthem

Duke patur një sukses të padiskutueshëm, Book of Anthem: WowPot lançohet në 1 shtator. Ajo është një lojë e rrjetit të suksesshëm Microgaming Jackpot, e cila nis me një çmim fillestar prej 2 milion dollarësh.

Jackpoti fillon me 50 mijë euro dhe arrin deri në 2 milion dollarë.

Sisters of OzTM

Microgaming shtoi një lojë të tretë në grupin WowPot Jackpot, në 7 shtator, lojën Sisters of Oz: Wowpot. Kjo lojë pati një sukses të jashtëzakonshëm në rrjetin e kazinove online dhe basteve sportive “Betsson Group

Një Jackpot Slot me 20 linja, me simbole dhe sigurisht, progressive Jackpot. Jackpot Wheel do t’ju japë shansin e madh që të fitoni çmimet që fillojnë me jackpot minimal, duke arritur deri në miliona dollarë.

Fortunium Gold: Mega Moolah

Lojës së famshme, Mega Moolah Progressive Jackpot i shtohet “Fortinium Gold”, e cila pagoi çmime të ndryshme në Suedi, deri në 14 milion euro.

Kjo lojë është lançuar në 22 shtator, ndaj mos vononi të provoni fatin tuaj, duke qenë të parët që luani këtë lojë të mahnitshme.

luaj fiortinium gold

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X