Kazino ne Internet, gjerat qe nuk do jua thone kurre

Te fshehtat kryesore qe shume kazino ne internet nuk do ti ndanin kurre me ju.

kazino ne internet

Nje analize e hollesishme per ato elemente qe shume kazino ne internet por edhe ato ne terren nuk do ti ndanin me ju per asnje arsye.

  1. Makinat elektronike ne kazinote ne terren jane te programuara qe te marrin me shume nga parate tuaja.

Është e zakonshme që lojrat që do të gjeni në një kazino jane ne favor në favor të shtëpisë. Por disa lojëra janë më të këqija se të tjerat. “Shumë nga këto lojra janë të dizajnuara në mënyrë që lojtari të mos fitojë” Kjo është arsyeja pse lojtarët duhet të kuptojnë se duhet të qëndrojnë larg lojrave të caktuara”.

Blackjack, Craps, and Baccarat, Three-card poker, Let it Ride, Caribbean Stud jane nje familje e ketyre lloj lojrave qe vertet lojtaret mendojne qe paguajne me teper por do te marrin shume me teper nga bankrolli ( llogaria juaj ) Avantazhi i shtepise per keto lojra eshte teper i madh.

2. Disa lojra jane me te mira, me mundesi dhe me aftesi per ti luajtur. 

Ka lojëra që turistët mund të luajnë, që ata të kenë shanse më të mira. Ju mund të zvogëloni përparësitë e shtëpisë duke qenë një lojtar i aftë ose duke studiuar lojën.

Video poker eshte njera nga keto lojra qe e gjeni ne shume kazino ne internet.

Kjo është një lojë ku ka strategji që mund të studioni, “Nuk garanton që ju do të fitoni, por  ju jep një shans shumë më të mirë. Do ta zvogëlojë avantazhin e shtëpisë dhe do t’i vendosë gjërat pak më shumë në favorin tuaj “.

Dizajnimi ne shume kazino ne internet por edhe ne terren

3. Cdo gje qe ju shikoni perreth eshte dizajnuar qe tju mbaje aty per ore te tera.

Çdokush që ka shpenzuar kohë në një kazino, e  di se ata janë të dizajnuara për t’u siguruar që do të humbni gjurmët e kohës (dhe paratë që ndoshta jeni duke humbur). Kjo do të thotë që nuk ka dritare dhe nuk ka orë. Dy në mëngjes është e njëjta gjë si dy në pasdite.

Ata zgjedhin femra te bukura per tju sherbyer dhe per tju terhequr vemendjen, madje ka plot qe kryejne edhe favore seksuale si e si qe adrenalina juaj te jete e larte dhe te humbisni mundesisht sa me teper. Per kazino ne internet nuk eshte plotesisht e njejta gje, per kete lexo artikullin, te luash ne Las Vegas apo ne internet?

Ato ju japin bonuse me qellim qe tju mbajne te lidhur duke luajtuar sa me shume. Dhe detyra juaj eshte te mos josheni por te beni llogarine e portofolit tuaj.

4. Agjentet e sigurise jane duke ju vezhguar tere kohen. 

Neqoftese jeni duke fituar shume atehere patjeter qe stafi I sigurise se kazinose eshte duke ju vezhguar, sidomos kjo nuk vlen per ata qe luajne ne kazino ne internet por ata qe zakonisht shkojne luajne ne nje kazino ne terren. Por vezhgimi eshte pjese e pandashme e lojtarit nga kazinoja per te vetmin fakt, qe te sigurohen se lojtari nuk po mashtron dhe po perfiton. Kjo ndodh edhe online sepse ka lojtare qe abuzojne me mikpritjen e kazinove.

Nqs keni ndermend te mashtroni sidomos ne lojrat me letra, mos e beni sepse agjentet e sigurise e kuptojne shume lehte kete gje, ata jane te trajnuar per kete pune.

5. Shperndaresve te letrave i vjen keq per ju.

Dhe kjo eshte e provuar nga intervistat qe i jane bere punonjesve te kazinove dhe ata jane shprehur se ndjejne keqardhje per lojtaret qe humbin para. Kazinote ne internet tashme prej kohesh ofrojne lidhje te drejtperdrejta me video te shperndaresit te letrave, Live Card Dealer.

6. Po, disa here edhe shperndaresit e letrave vjedhin.

Varet nga vendi ku ata punojne dhe kazinote qe i kane punesuar por e kane bere dhe ne Las Vegas ju arrestojne menjehere sapo kjo gje te kuptohet.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X