Kazino me bonuse te medha – mundesi per tu bere milioner!

Le te shikojme grupin e pare ne kazino me bonuse te medha, zgjidhni njeren dhe regjistrohuni per te perfituar nga ofertat e mireseardhjes!

kazino me bonuse te medha

Le te flasim pak shkurtimisht se cfare jane bonuset e kazinove dhe per cfare perdoren ato kur ju luani ne kazino me bonuse te medha!

Bonuset e kazinove jane para shtese te cilat kazinoja ia jep lojtarit ne llogari mbasi ai ka depozituar nje shume te caktuar. Kjo behet per te terhequr lojtarin drejt kazinose dhe per ti dhene atij kohe me te madhe per te luajtur dhe per ta shpenzuar ne kazino.

Kazino me bonuse te medha ka plot ne internet problemi eshte perse duhet te jene kaq te larta dhe a ka llogjike te marresh nje bonus $1000 per nje depozite $1000???

Per kete ka dy arsyetime:

  1. Bonusi ka disa rregulla perpara se te keni mundesi ta terhiqni ate ne PayPal ose Llogari bankare. Ana e mire eshte qe kur luani ne kazino me bonuse te medha ato ju krijojne avantazhin qe te filloni lojen me $2000 dhe kjo ju jep mundesine te luani sa me shume per te pritur momentin kur nje loje slot apo video poker tju jape maksimalen e saj dhe mbasi te pastroni bonusin te keni mundesi ta terhiqni.
  2. Ana negative eshte qe te luash nje bonus te madh prej le te themi 500 dollare 30 here eshte baraz me 15 mije dollare dhe nuk eshte e thjeshte te pastrohet bonusi kollaj.
  3. Per ta sqaruar gjithmone e me teper dhe per te mos i bere konfuze lojtaret tane duam te sqarojme qe bonuset falas ne forme kreditesh gjithashtu dhe rrotullimet falas ( free spins ) shoqerohen me nje rregullore e cila nuk ju lejon juve te terhiqni parate menjehere pasi te merrni bonusin pasi ato nuk jane parate tuaja por te kazinose e cila jua ka dhene ne forme shperblimi dhe ai kazino bonus DUHET LUAJTUR DERI NE 35 HERE pasi te jete e mundshme te terhiqet. 
  4. Le te themi ju keni 100 euro ne llogarine, te dhena nga kazinoja falas atehere qe te mund te terhiqni kete shume ju me pare duhet ta luani kete shume te barabarte me 3500 euro. Do thoni ju eshte nje shume e madhe.
  5. Jo nuk eshte ashtu si duket, me 100 euro ne llogari me nje bet prej 5 eurosh ju keni mundesi te rrezikoni per te fituar shuma me te medha dhe ne rast se me bet 5 euro ju fitoni 300 euro atehere te vazhdosh te luash eshte rregulli kryesor derisa te  pastrohet rregullorja e bastit te vene. 
  6. Pra eshte ne doren tuaj te luani ne kazino me bonuse te medha

CAPTAIN COOKS CASINO MOBILE

www.captaincookscasino.eu

Bonus i hyrjes: 100 shance per tu bere nje milioner ne cast per vetem $5 depozite.Deri ne $475 BONUS falas per depozitat e ardhshme. 

Depozita minimale: $5 per depoziten e pare, pastaj $10 ne depozitat e tjera.

Per Angline: $500 bonus per 5 depozitat e para.

Minimumi I depozites: $50

Grand Mondial Casino

GRAND MONDIAL CASINO MOBILE

Bonus i hyrjes: 100 shance per tu bere nje milioner ne cast per vetem $10 depozite.

100% bonus, max $250 FALAS per depoziten e pare. ( nqs depoziton $100 merr $100 bonus, nqs depoziton $250 merr $250 bonus maksimal )

Minimumi I depozites: $10

www.casinoaction.com

MOBILE CASINO ACTION

Bonusi I hyrjes ne kazino: $1250 FALAS ne 5 depozitat e para

Minimumi I depozites: $10

Villento Casino

VILLENTO CASINOBonusi I hyrjes: $1000 falas ne 5 depozitat e para

Minimumi I depozites: $20

Grand Hotel Casino

Grand Hotel Casino

Luaj kazino me bonuse te medha ne Kazino Grand Hotel

Bonus I hyrjes: $5560 Falas 

Minimumi I depozites: $20

Phoenician Casino

Phoenician Casino


 Bonusi I hyrjes: $1200 per 3 depozitat e para.

Minimumi I depozites: $50

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X