Cudira qe ndodhin vetem ne kazino apex

Deshmi te verteta te ndodhura ne kazino apex

“Sinqerisht kam kaq kohe qe punoj ne kazino apex dhe kam pare aq shume saqe pothuajse nuk me ben me asgje pershtypje”

Nje punonjese ne kazino apex ne USA!

Pike se pari njerezit nuk dalin ne banje pikerisht pse nuk shkeputen dot nga loja. Kam pare njerez te cilet kane urinuar ne kazino apex vetem qe te mos shkojne deri ne banje.

Ne te njejten kohe kam pare njerez te cilet per tu hakmarre ndaj kazinose kane urinuar ne nje slot machine, dhe sigurisht rojet e sigurise i kane perzene ato pa pasur shansin te rikthehen perseri ne kazino. 

Madje mund tju duket e pabesueshme por ka pasur raste qe kam pare njerez me syte e mi te cilet kane kryer nevojat e tyre personale duke ecur ne dyshemene e kazinose.

Kur punoja kashiere dikush kishte urinuar mbi monedha vetem pse ishte i deshperuar nga humbja ne lojra slot machines.

Dikur kemi pasur nje lojtar qe vinte ere shume te keqe dhe kishim marre ankesa nga lojtaret e tjere keshtu qe vendosem ti japim nje dhome falas qe te shkonte te lahej.

Ai shkoi ne dhome dhe u kthye me nje pako sapun ne xhepin e xhaketes, “kurrë nuk u la”

Keshtu qe stafi vendosi qe ta perjashtonte nga kazino apex per arsye te mungeses se higjienes. 

Ajo qe ai ben eshte e cuditshme:

Del jashte, blen rroba te reja dhe kthehet ne kazino me etiketat akoma te ngjitura ne rrobat e reja.

Beti dhe fitimet e cmendura te lojtareve VIP

Dikur kam pare nje djale qe te terheqe mijera dollare duke me thene qe ka luajtur tere naten ne kazino ne slote me bet $100. U habita dhe e urova per fitimet, por jo me tha, kam humbur me teper se kaq.

Dikur kam pare nje burre te fitonte 100 mije dollare duke luajtur blackjack. Nuk kishte mashtruar, as numeruar letrat, ju siguroj per kete.

kazino apex

Nje here tjeter kam pare dike qe te hyje ne kazino apex me 20 dollar dhe te dale me 10 mije dollare, nuk i dihet fatit asnjehere.

Dikur kam pare nje plak rreth te shtatedhjetave ne nje karrike per te paaftet i cili kishte ne krah nje 20-vjecare dhe thoshte me krenari qe kjo eshte gruaja ime. Dhe ajo ne te vertete dukej si nje perdoruese e rregullt e heroines.

Dhe hitoria e fundit nga eksperienca ime;Ne kemi pasur një lojtar që e quaNIM Lurch. Ai ishte 7 metra i gjatë, në 50-tat e tij, dhe ishte më budalla se nje mur me tulla, dhe ai mendonte se ishte dhuratë e Perëndisë për gratë.

 Sa here qe I jepnim doren ai do te na kapte per te na perqafuar te gjitheve. Kishte plage neper duar dhe asnjehere nuk pranonte te mjekohej.

Kishte vite qe luante ne kazine apex dhe lishte lene pothuajse gjithcka qe prinderit e tij kishin arritur te mblidhnin nga nje biznes te nje dyqani lokal qe kishin pasur dikur.

  • Çuditërisht, ai përfundimisht u martua dhe ajo ishte dita e fundit që e pamë atë.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X