Gwen Stefani debuton “live” ne Planet Hollywood Rezort dhe Kazino

Kengetarja e njohur Gwen Stefani performoi ne Zappos Theater ne Planet

Hollywood Rezort & Kazino.

E ndjekur nga fansat e shumte, atletë profesionistë dhe të famshëm, përfshirë dizajnerët e modës Jeremy Scott dhe Andrea Lieberman, Deryk Engelland dhe Marc-André Fleury nga Knights Artë Vegas, pronari i Raiders Mark Davis dhe magjistari i famshëm Mat Franco.

E projektuar ekskluzivisht për Teatrin Zappos dhe e promovuar nga Live Nation dhe Caesars Entertainment, shfaqja shpalosi  karrierën e famshme muzikore të yllit me hitet e preferuara nga fansat, duke përfshirë “Hollaback Girl”, “Sweet Escape” dhe “What You Waiting For . “

Biletat për shfaqjen e “Gwen Stefani “ jane ne shitje deri në mars 2019. Një numër i kufizuar i Paketave Premium VIP LaneOne janë në dispozicion, duke përfshirë vende të mrekullueshme, transport, hyrje të preferuar dhe më shumë. Çmimet e biletave të përgjithshme fillojnë nga 59 dollarë, plus taksat dhe tarifat e aplikueshme, dhe mund të blihen online ose në zyrën e Planet Hollywood. Të gjitha shfaqjet fillojnë në orën 9:00. Për më shumë informacion mbi shfaqjen, na vizitoni në faqen tone ne internet.

Gwen Stefani, Live Nation Las Vegas dhe Caesars Entertainment do te dhurojnë 1 dollar për çdo biletë të blerë në “Gwen Stefani – Just A Girl” në Planet Hollywood Resort & kazino për donacion ne 4 The Kids Foundation, një organizatë jofitimprurëse në Las Vegas, e cila ofron trajtim mjekësor për fëmijët ne nevoje. Donacioni do të beje te mundur që Fondacioni Cure 4 The Kids të kalojë në një ndërtesë tjeter, duke rritur numrin e dhomave dhe duke përmirësuar trajtimin e pacientëve.

Tre here fituese e çmimit GRAMMY®, Stefani ka fituar sukses në mbarë botën si interpretuese, kompozitore dhe kengetare,e cila ka shitur më shumë se 30 milionë albume në mbarë botën me No Doubt. Në vitin 2016, Stefani lancoi  albumin e saj të tretë .Kenga e saj u rendit në vend te pare në Billboard Top 200. 

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!