Fiton $20 milion ne Jackpot Online!

E.O. THEU REKORDIN BOTËROR PËR JACKPOT ONLINE, MË TË MADHIN TË FITUAR NDONJËHERË NË MONEDHËN VENDASE NË MEGA MOOLAH NË MË PAK SE 30 MINUTA LOJË, PAPRITMAS $20,060,204.19 NË KAZINO ZODIAC ME 30 JANAR 2019! 

Foto nga: casinorewards.com
  • Jam në shok total… Ende vazhdoj të shikoj shumën në ekran!

Ne flasim me fituesit çdo ditë në Casino Rewards dhe jemi krenarë që mund të ndajmë historitë tuaja të pabesueshme dhe momentet që ndryshojnë jetën tuaj. Është një privilegj i vërtetë kur ne marrim telefonin dhe thërrasim një lojtar me fat që nuk ka kapur vetëm nje jackpot online, madje nuk është bërë “vetëm” milioneri ynë më i ri në Mega Moolah, por e ka zhdukur absolutisht Rekordin Botëror të mëparshëm, duke fituar Jackpotin më të madh të Mega Moolah në çdo monedhë vendase në historinë e lojrave online. Është një sfidë ta shprehësh këtë gëzim me fjalë, por ne do të përpiqemi, sepse kjo është një histori që duhet ndarë Për. Gjithmonë.

Është një mëngjes i Janarit dhe E.O. është e zënë me disa detyra shkolle në kompjuterin e saj para se të bëhet gati për të shkuar në punë. Përfundoi me detyrat e shtëpisë dhe kishte rreth gjysmë ore të lirë para se të largohej, E.O. hyn në llogarinë e saj Zodiac Casino dhe hap lojën Mega Moolah. Ajo luan rastësisht për të kaluar kohën deri sa i duhet të largohet, dhe është një bast shumë me fat prej vetëm $ 6.25 që papritmas kap Rrotën e Jackpotit kaq të lakmuar. Ajo kap rrotën …

Unë nuk isha duke shikuar në ekran kur ajo ndali. Isha mbështetur në karrigen e kompjuterit tim dhe ktheva kokën prapa duke menduar se do të fitoja vetëm një tjetër $ 10. Dëgjova se ajo ndali dhe kur pashë, ishte një shumë mbi $ 20 milion në ekranin tim. E gjithë shuma ndriste para meje. 

E pasigurt nëse ishte e vërtetë apo jo, E.O. kontakton shërbimin tonë të shpejtë dhe të lehtë online chat dhe lidhet menjëherë me specialistin tonë 24/7 VIP. Ata e sigurojnë atë se fitorja e saj ishte shumë reale dhe ajo nuk është duke ëndërruar.

Nuk isha e sigurt nëse ishte shaka. Nuk mund t’i besoja syve. Qëndrova këtu vetëm duke parë në ekran për rreth 5 minuta dhe pastaj fillova të çmendesha dhe fillova të zgjoja të gjithë në shtëpi.

Lexo gjithashtu: Luan ne iPad the fiton $4.3 milion!

Pas bisedës me ekipin tonë online, personi i parë E.O. i tregoi për fitoren ishte partneri i saj dhe pastaj shpejt filloi ti zgjonte të gjithë në shtëpi.

I thashë partnerit tim: Duhet të zgjohesh, zgjohu! Nuk ka problem, nuk ka asnjë emergjencë, por duhet të dalësh nga shtrati tani!

Ajo na flet për djalin nga burri i saj, i cili ishte aq i emocionuar ti tregonte artikuj që ishin duke u shfaqur në internet për fitoren e saj historike.

Djali im nga burri më vonë më dërgoi linkun e një artikulli lajmesh dhe më tha që është fitorja më e madhe. Ai më thonte: Ju duhet ta lexoni këtë gjë, shihi të gjitha këto gjëra, kjo është për ty!

Nuk jemi të sigurt se si ia arriti, por ajo ende shkoi për të punuar atë ditë, duke pyetur veten nëse ajo që kishte parë ishte vërtet e vërtetë. Kur E.O. erdhi në shtëpi në drekë dhe kontrolloi kompjuterin e saj shuma ndriçonte akoma. Sidoqoftë, vetëm pas bisedës me VIP-in e saj të re VIP, ajo kuptoi se çfarë po ndodhte me të vërtetë. E.O. kishte një surprizë edhe më të madhe!

Ja një pjesë nga biseda jone telefonike me E.O.!

  • E.O: U përpoqa të tërhiqja 15 milionë dollarë, por nuk jam e sigurt nëse është e vërtetë?
  • C.R .: Urime !!! Ju fituat 20 milionë dollarë dhe keni 5 milionë dollarë në pritje!
  • E.O .: Prisni … çfarë?
  • C.R .: A nuk e kuptuat se ju keni fituar në të vërtetë mbi 20 milionë dollarë?
  • E.O: Mendova se kisha fituar 15 milionë dollarë dhe se 5 milion dollarë ishte një bonus ose diçka që duhej të luaja … Isha shumë e hutuar … O ZOT!
  • C.R .: Epo mund t’ju them se ju jeni në pritje me sukses të fondeve tuaja! Ata janë rrugës për tek ju!
  • E.O .: Kjo është e mrekullueshme !!! Uaauuu!
  • C.R .: Është absolutisht e pabesueshme !!! Pra, cili është plani juaj tani ?! Sa Ferrari do të bleni ?!
  • E.O: Hahaha e di, apo jo?! Nuk kam asnjë ide tani! Jam në shok të plotë (zëri i E.O. fillon të thyhet me lot). Unë jam ende duke parë shumën në ekran!

Realiteti i një fitimi prej 20 milion dollarësh më në fund e ka goditur. Ju mund të kuptoni kur zëri i saj fillon të lëkundet se kjo është më shumë se vetëm një ëndërr e vërtetë. Kjo mund ta ndryshojë plotësisht botën e saj. Por a do ta lejojë ajo? E.O. është një studente, si dhe një punonjëse në një shtëpi funerale, por fitorja nuk e tërhoqi atë nga përgjegjësitë e saj atë ditë.

Është një dilemë e madhe tani, nuk e di se çfarë do të bëj … të vazhdoj punën dhe studimet apo jo … uau. Kam qenë gjithë natën zgjuar duke u rrotulluar, duke planifikuar dhe gjithçka tjetër!

E ardhmja afatgjatë për E.O. mund të mos jetë e qartë tani, por sigurisht që ka disa ëndrra afatshkurtra për të përmbushur!

Unë definitivisht do të blej një shtëpi për të gjithë familjen time! Gjëja e parë që do të blej është një Jeep 4×4! Një Jeep Rubikon i bardhë me veshje të brendshme të kuqerremtë! Unë jam gjithashtu një koleksioniste, kam shfletuar në internet për të parë se çfarë mund të gjej. Gjithashtu do të doja të blej një RV dhe të shkoja në udhëtime, ndoshta në Alaska me dy qentë e mi. Më pëlqen të peshkoj.

Ne ishim të etur për të dëgjuar nëse E.O. kishte ndonjë këshillë për ata që po kërkojnë të kapin këtë fitore masive.

Filloj me pak, vazhdoj kështu, pres disa rrotullime për të parë nëse po fitoj rrotullime të lira dhe pastaj vë bastin tim për të parë nëse i marr përsëri. Unë nuk jam e sigurt se si ia arrita, por unë vetëm vazhdoja ta rrisja shumën time – mbyllini sytë dhe prisni! E adhuroj Mega Moolah, sepse ju mund të merrni jackpote progresive dhe karta e vogël Wild Lion kurrë nuk më zhgënjen, ajo është gjithmonë aty. E adhuroj Zodiac Casino, është fantastike. Ka kaq shumë lojëra për të zgjedhur, është një shpërthim, gjithmonë fiton.

Mezi presim për të dëgjuar më shumë çfarë rezervon e ardhmja për E.O. Një urim masiv nga të gjithë ne, E.O.! Ju e meritoni të gjithën!

E pra, çfarë mund të themi tani? Lojtarët tanë e kanë bërë tanimë historinë e Jackpotit disa herë. Kush e di se çfarë mund të ndodhë më pas? Ne kemi provuar tanimë se rrufeja godet më shumë se dy herë, dhe shansi juaj është duke pritur. Le të shikojmë një trik me kapele!

Gati për të marrë vendin tuaj midis fituesve tanë?

Burimi i lajmet: The Casino Rewards Millionares Club

Luaj Mega Moolah TANI!

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X