Lajme

August 9, 2018 0 796
Cdo te thote te fitosh llotarine multimilioneshe? Te fitosh llotarine ne ameriken e viteve 1995! Nuk e kam ...
July 23, 2018 0 887
Ligji dhe Taksimet nga Autoriteti I Mbikqyrjes mbi lojrat e fatit ne shqiperi Njesia e mbikqyrjes se lojrave ...
July 11, 2018 0 783
Po mundohemi tju krahasojme cfare ndodh: te luash kazino online apo te shkosh ne kazinone e qytetit Te ...
July 11, 2018 0 858
Cfare ndodh te fitosh ne kazino dhe kazinoja nuk ka mundesi te paguaje? Kjo ka ndodhur disa herë – ...
July 5, 2018 0 848
Monedhat virtuale “Bitcoin” jane duke u perdorur gjeresisht ne kazino Bitcoin eshte nje monedhe virtuale,e cila po perdoret ...
July 4, 2018 0 824
Kengetarja e njohur Gwen Stefani performoi ne Zappos Theater ne Planet Hollywood Rezort & Kazino. E ndjekur nga ...
July 3, 2018 0 942
Pritshmeria ne lojra online, slot machines me populloret Keto lojra online bazohen thjesht ne fatin e lojtarit. Eshte ...
July 2, 2018 0 844
Cfare u miratua per lojrat elektronike ne internet ne parlamentin Maltez? Dje parlamenti Maltez miratoi aktin final per ...
July 1, 2018 0 854
Operatorët ndërkombëtarë të kazinove online më në fund mund të rikthehen në Holandë. Ministria e Drejtësisë dhe Sigurisë ka ...
June 30, 2018 0 922
Lojra Slot Machines e njohur ndryshe si “fruit machine” Lojra slot machines jane lojra bixhozi elektronike, te cilat ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X