Lajme

September 24, 2020 0 275
Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se më në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët ...
September 22, 2020 0 211
Mega Eventi më i madh në grupin e kazinove “Casino Rewards” Per 10 javë rresht një përqindje e ...
May 16, 2020 1 230
Hapja e faqeve apo kazinove të bllokuara nëpërmjet shërbimit VPN! Shumëkush tashmë e di që bastet në Shqipëri ...
April 17, 2020 0 198
Nje lajm i mire vjen kete periudhe izolimi per nje lojtar i regjistruar qe ne vitin 2018 ne ...
April 17, 2020 0 196
C’farë ofron platforma jonë në këtë periudhë qëndrimi në shtëpi? Shume gjera interesante kane ndodhur ne keto kohe ...
January 10, 2020 0 216
Cilat janë kazinotë më të mira online në South Korea? Le të shikojmë nga afër një rishqyrtim të ...
December 26, 2019 0 202
Te mire presim se bashku Vitin 2020! Te dashur vizitore dhe miq te Lojra Fati Online, viti 2019 ...
May 10, 2019 0 186
Pas një kohe të turbullt më në fund kemi një ligj te qarte per lojrat e fatit the ...
April 26, 2019 0 175
Eshte nje ndjenje sikur je ne enderr thote Manuel Franco Babai im lotoi kur mori vesh qe ne ...
April 20, 2019 0 175
Lojrat e fatit ne Angli ( UNited Kingdom ) jane aktiviteti me i perhapur ndoshta ne te gjithe ...
Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
5 EUR FALAS + 100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins

Kazino e re 2021, Gslot Casino, $200 BONUS + 200 Free Spins!!!

X