Bitstarz do të dergojë një lojtar në Transylvania

Kazino BitStarz eshte e lumtur te lancoje shperblimin e rradhes ( Transylvania trip )per lojtaret e saj. Festa e Hallowen po vjen dhe ai lojtar qe arrin nivelin 40 fiton nje bilete per dy vete ne Transilvani. 

Pervec fitimit te biletes ne vendin e Drakules, lojtaret gjithashtu do te kene mundesi te fitojne nje pjese nga cmimi spektakolar prej 50.000 eurosh. Ky eshte nje nder promocionet me te medha qe BitStarz ka lancuar ndonjehere. 

Duke shkuar ne Shtepine e Drakules

Transilvania eshte toka e legjendave, dhe ku ka vend per te mire per te shkuar dhe per te vizituar kete vend gjate festes se Halloween. 

Sapo cifti te arrije ne token e Vampireve ata do te shoqerohen ne nje hotel luksoz duke pasur te drejten per te qendruar 6 nete te plota. 

Lexo gjithashtu: Kazino me Bonuse te Medha

Cmimet per cdo lojtar

Nderkohe qe vetem nje lojtar mund te fitoje nje udhetim ne Transylvania, per lojtaret e tjere ka supriza, bonuse dhe kredite falas me nje shume totale prej 50.000 eurosh. 

Sa me teper nivele ju te kaloni aq me teper i afroheni shansit per te fituar nga cmimi i madh prej 50.000 eurosh. 

Nuk eshte se vetem nje lojtar fiton cmimin prej 50 mije eurosh, e verteta eshte qe cdo lojtar ka mundesi te perfitoje nga kjo shume e madhe.

Good Luck!

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X