Recent Posts

July 5, 2018 0 918
Blekxheku eshte nje loje me letra bixhozi e cila luhet ndermjet disa lojtareve, ose vetem nje lojtari, kunder ...
July 5, 2018 0 876
Monedhat virtuale “Bitcoin” jane duke u perdorur gjeresisht ne kazino Bitcoin eshte nje monedhe virtuale,e cila po perdoret ...
July 4, 2018 0 843
Kengetarja e njohur Gwen Stefani performoi ne Zappos Theater ne Planet Hollywood Rezort & Kazino. E ndjekur nga ...
July 3, 2018 0 977
Pritshmeria ne lojra online, slot machines me populloret Keto lojra online bazohen thjesht ne fatin e lojtarit. Eshte ...
July 2, 2018 0 886
Le te shikojme grupin e pare ne kazino me bonuse te medha, zgjidhni njeren dhe regjistrohuni per te ...
July 2, 2018 0 865
Cfare u miratua per lojrat elektronike ne internet ne parlamentin Maltez? Dje parlamenti Maltez miratoi aktin final per ...
July 1, 2018 0 884
Operatorët ndërkombëtarë të kazinove online më në fund mund të rikthehen në Holandë. Ministria e Drejtësisë dhe Sigurisë ka ...
July 1, 2018 0 837
Per amatoret e qenve dhe te parave, kemi nje te re. Ne lojen Scattered Hounds, ju mund te ...
June 30, 2018 0 960
Lojra Slot Machines e njohur ndryshe si “fruit machine” Lojra slot machines jane lojra bixhozi elektronike, te cilat ...
June 30, 2018 0 995
Pokeri është një lloj  loje me letra bixhozi që ka te beje me fatin, strategjinë dhe aftësinë e ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X