Recent Posts

February 20, 2019 0 1183
Si të luajmë 5 shtatat online nëpërmjet celularit? Të luash 5 shtatat online është një argëtim origjinal. Shqiptarët ...
January 31, 2019 0 878
Me shume se nje e treta e banoreve te mitur ne Irlande arrijne te blejne bileta tek Lotaria ...
January 16, 2019 0 850
Jeton ne Australi? Lojrat e fatit ne Australi, nje realitet befasues Sipas statistikave, më shumë se 80% e ...
January 11, 2019 0 871
Promo mujore: Pikët e dyfishta në Book of Oz Data e Fillimit: E martë, 01 Janar 2019 Data ...
December 15, 2018 0 859
Luaj Astro Legends: Lyra dhe Erion: Fito 100 euro!  Data e fillimit: E shtune,15 Dhjetor 2018 Data e ...
December 7, 2018 0 836
Udhëzimet nga komisioni i lojrëave të fatit që duhen zbatuar me perpikmëri Në Mbretërinë e Bashkuar, komisioni i ...
December 3, 2018 1 958
Ndryshimet e nevojshme te ligjit per lojrat e fatit ne Maqedoni Situata per kazinote fizike dhe lojrat e ...
November 16, 2018 0 1017
Kompania Apex Gaming, nje evoluim perfekt drejt teknologjise se re Apex Gaming, kompania që ofron lojërat më të ...
November 7, 2018 0 1010
Cilat lojra kazino jane me atraktivet, 5 shtatat apo….? Shume lojra kazino argetojne lojtaret online nga e gjithe ...
November 2, 2018 0 816
Promocioni Mujor: Dyfishim pikesh ne lojen Fortunium Data e fillimit: E enjte, 1 nentor 2018 Data e mbarimit: ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X