Recent Posts

October 14, 2019 0 901
Kazino BitStarz eshte e lumtur te lancoje shperblimin e rradhes ( Transylvania trip )per lojtaret e saj. Festa ...
May 10, 2019 0 966
Pas një kohe të turbullt më në fund kemi një ligj te qarte per lojrat e fatit the ...
April 26, 2019 0 884
Eshte nje ndjenje sikur je ne enderr thote Manuel Franco Babai im lotoi kur mori vesh qe ne ...
April 20, 2019 0 925
Lojrat e fatit ne Angli ( UNited Kingdom ) jane aktiviteti me i perhapur ndoshta ne te gjithe ...
April 18, 2019 0 858
Cmime dhe dhurata pa fund në Kajot Casino! Java e Pashkëve do të jetë , një jave e ...
April 16, 2019 0 851
Shume nga emigrantet e Europes Jugore te cilet janë transferuar e dine shume mire cfare jane lojrat e ...
March 28, 2019 0 869
Data e fillimit: E shtune, 30 Mars 2019 Data e mbarimit: E enjte, 4 Prill 2019 Perfshihuni teresisht ...
March 18, 2019 0 902
E.O. THEU REKORDIN BOTËROR PËR JACKPOT ONLINE, MË TË MADHIN TË FITUAR NDONJËHERË NË MONEDHËN VENDASE NË MEGA ...
March 14, 2019 0 892
Lotaria Powerball rritet edhe kete jave Lotaria Powerball, nder me te famshmet ne Amerike ka arritur nje tjeter ...
March 13, 2019 0 1140
Neteller eshte nje procesor i thjeshte mjaft i volitshem sidomos per shqiptaret qe jetojne ne Kosove, por jo ...
Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X