Recent Posts

September 24, 2020 0 275
Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se më në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët ...
September 22, 2020 0 211
Mega Eventi më i madh në grupin e kazinove “Casino Rewards” Per 10 javë rresht një përqindje e ...
September 5, 2020 0 227
Përmbljedhje e “Kazino të reja për vitin 2020”! Të nderuar miq të faqes sonë! Ju ftojmë të ndiqni ...
May 16, 2020 1 228
Hapja e faqeve apo kazinove të bllokuara nëpërmjet shërbimit VPN! Shumëkush tashmë e di që bastet në Shqipëri ...
April 17, 2020 0 197
Nje lajm i mire vjen kete periudhe izolimi per nje lojtar i regjistruar qe ne vitin 2018 ne ...
April 17, 2020 0 195
C’farë ofron platforma jonë në këtë periudhë qëndrimi në shtëpi? Shume gjera interesante kane ndodhur ne keto kohe ...
January 10, 2020 0 216
Cilat janë kazinotë më të mira online në South Korea? Le të shikojmë nga afër një rishqyrtim të ...
December 26, 2019 0 200
Te mire presim se bashku Vitin 2020! Te dashur vizitore dhe miq te Lojra Fati Online, viti 2019 ...
October 23, 2019 0 170
Oferta e Kajot Casino për Halloween mbërriti! Data e ofertës: 25 Tetor – 3 Nëntor – 2019 Përgatitu ...
October 14, 2019 0 179
Kazino BitStarz eshte e lumtur te lancoje shperblimin e rradhes ( Transylvania trip )per lojtaret e saj. Festa ...
Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
5 EUR FALAS + 100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins

Kazino e re 2021, Gslot Casino, $200 BONUS + 200 Free Spins!!!

X