5 shtatat online, luaj nga Celulari!

5 shtatat online

Si te luajme 5 shtatat online nepermjet celularit?

Te luash 5 shtatat online eshte nje argetim origjinal. Zakonisht shqiptaret vazhdimisht kane luajtur lojra fati ne kazino dhe meqenese shumica e lojrave ofrohet nga kompania Apex atehere me populloret ato me shtata jane ne memorie te lojtareve.

5 shtatat online nenkupton lojen e famshme Sizzling Hot, por jo vetem. Ne grupin e kazinove te faqes tone ju mund te luani lojra me shtata, 5 shtatat me bet 50 apo me shume thjesht dhe vetem duke u regjistruar ne kazino qe te keni mundesi te aksesoni librarine e tyre. 

Sa i perket faqeve qe ofrojne kete sherbim falas, dhe keto lojra falas duam te nenvizojme qe rezultati i lojes eshte i ndryshem nga ai i te luajturit me para te verteta ndaj per nje eksperience unike ku adrenalina e cmimeve te lojes eshte e lart ju rekomandojme te regjistroheni ne kazino reale, me te dhenat tuaja reale.

Nuk eshte e thene patjeter qe ju duhet te depozitoni para per te luajtur, te gjitha kazinote ju ofrojne opsionin per te luajtur falas, pa pagese ndaj ju mund te argetoheni thjesht duke qene nje lojtar i kategorise “Falas”

Pse shtatat jane kaq te famshme?

Numri shtate konsiderohet numer me fat ndaj dhe ai eshte bere teme e shume lojrave te famshme me shtata. Lojrat e famshme me numrin shtate ne perberje jane te gjithe slotet, lojrat elektronike pjese e kazinove fizike apo ato online, te formes klasike me 3 linja e deri tek video slotet me mbi 100 linja dhe me mbi 1000 menyra per te fituar.

Sigurisht kombinacionet jane te shumta por per te fitim te madh te menjehershem lojrat me shtata klasike si Sizzling Hot apo Sizzling Hot Deluxe, jane me te preferuarat. Kombinacioni i tyre me fruta dhe perime e bejne akoma me interesante aventuren e lojtarit. Merkur Casino, Apex Casino , jane kompanite dhe linjat e para te prodhimit te ketyre lojrave karakteristike.

Cilat kompani te tjera prodhojne 5 shtatat online?

Pervec atyre te lartpermendurave, ku me e njohura eshte Novomatic sigurisht edhe Netent, Microgaming apo software te tjere kane prodhuar dhe prodhojne lojra me shtata.

Megjithate kohet kane evoluar dhe prodhuesit jane perqendruar tek video slotet, temat e marra nga filmat apo personazhe te njohura publike.

Te luash nga celulari

Teknologjia e koheve te sotme sigurisht ofron eksperienca te medha te menjehershme nga celulari juaj.

Te gjitha modelet, si iPhone, Samsung apo te gjitha aparatet mobile qe kane te instaluar sistemet me te njohura iOS dhe Android do te bejne me te thjeshte eksperiencen tuaj dhe do te bejne te mundur te luani direkt nga celulari juaj.

Shume nga kazinote online operohen lehtesisht nga shfletuesi juaj por nje pjese e mire edhe ka krijuar apps me te vetmin qellim qe pasi ta instaloni ne celularin tuaj te keni mundesi te navigoni me thjeshte nepermjet menuse dhe konfigurimit.

Ne cilat kazino mund te luani 5 shtatat online?

Rank Casino Bonus Min. Deposit Visit
1 kazino netbet 100% deri në $200 + 10 free spinsKushtet e Bonusit $10 VisitReview
2 luaj me gervishtje 120 free cards + 100% bonus deri në $100Kushtet e Bonusit $10 VisitReview
3 zodiac casino 80 shanse për tu bërë milioner!Kushtet e bonusit $5 VisitReview
4 lojrat e fatit, lojra elektronike 100% deri në $200Kushtet e bonusit $10 VisitReview
5 lojra fati falas 100% deri në $800Kushtet e Bonusit $10 VisitReview
6 kazino 888 $88 bonus pa depozitë + 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $20 VisitReview
7 golden star casino 100% deri në $100 + 100 free spinsKushtet e bonusit $10 VisitReview
8 kazino bitstarz 20 free spins + 100% deri në $200Kushtet e Bonusit $10 VisitReview
9 mr smith casino 100% deri në $200 + Free SpinsKushtet e Bonusit $20 VisitReview
10 kazino mr green 100% deri në $100Kushtet e Bonusit $10 VisitReview

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!