5 kazinotë më të mira (2020)!

C’farë ofron platforma jonë në këtë periudhë qëndrimi në shtëpi?

Shume gjera interesante kane ndodhur ne keto kohe qendrimi ne shtepi kur shumica e lojtareve kane fituar shuma te mira parash sigurisht ne kete arene ka edhe humbes. Cfare te rejash na sjell tregu i argetimit online?

Le te shikojme nga afer ofertat me pikante te kazinove me reputacion, sigurisht te licensuara!

Grand Mondial Casino

1. I pari ne listen tone per kete muaj do te jete Grand Mondial Casino me nje numer mbi 1 milion lojtare pothuajse nga e gjithe bota, ku lojrat argetuese nuk mbarojne.

Slot machines, Blackjack, Roulette, Progressive Jackpots e shume e shume te tjera ju presin ne platformen e kazinose, ju presim te bashkoheni per te mos humbur shancin per te fituar pse jo nje jackpot.

Mos harroni Grand Mondial Casino eshte pjese e rrjetit Jackpot te Microgaming Company ku nga cdo bet qe lojtaret vendosin nga e gjithe bota nga kazino te ndryshme online nje perqindje e caktuar shkon drejt cmimit Jackpot, ndaj dhe quhet Progressive Jackpot!


CRAZY FOX CASINO

crazy fox casino analize

2. Crazy Fox eshte nje kazino e re por me nje numer goxha te madh lojtaresh ne rritje, provoni eksperiencen tuaj dhe shpresojme te dilni fitimtare. CrazyFox eshte e licensuar ne Curacao dhe  licensa i lejon te operojne ne shume shtete te botes.


UNIQUE CASINO

3. Unique Casino eshte vertet nje kazino unike qe premton argetim high class, mjafton vetem ta provoni. Me nje bonus hyres ose pa bonus hyres ju menjehere do te provoni ndjesine e te luajturit kazino online nga shtepia gjithashtu ofertat javore do te te bejne qe te riktheheni me shpesh per te provuar fatin tuaj.


FAST PAY CASINO

4. Fast Pay Casino nje kazino qe vertet paguan shpejt. Nga deshmite e lojtareve kemi te dhena se pagesat kryhen brenda disa minutave. Menyrat e pagesave sigurisht perfshijne Credit Cards dhe Neteller ose Skrill


TRUE FLIP CASINO

5. True Flip Casino nje dritare e re e social entertainment, ku jo vetem do te ndjeheni sikur keni hyre ne nje kazino reale por do te shikoni tabelat e lojtareve fitues ne lojra te ndryshme qe ne nje fare menyre jane indikator per ju se cilen loje te zgjidhni per te provuar shansin tuaj!


Doni te dini se cilat kazino operojne ne shtetin tuaj???

Ju falenderojme qe zgjidhni Lojra Fati Online per nje argetim sa me serioz!

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X