24-vjecari nga Wisconsin fiton $768 Powerball Jackpot

Eshte nje ndjenje sikur je ne enderr thote Manuel Franco

Babai im lotoi kur mori vesh qe ne ishim fituesit. Gjaku nuk levizte me, pothuajse ngriva, me pas perreth 5 minuta kam bertitur dhe uleritur pa pushim.

Kjo eshte nje mega fitore e rradhes per lotarine Powerball. Bileta fituese u shit ne nje dyqan rreth 15 milje larg perendimit te Milwaukee.

Hyra ne dyqan dhe bleva $10 bileta poerball, ” thote Franco. Thjesht kisha nje ndjesi fitoreje dhe ktheva syte nga kamerat e dyqanit dhe i shkela syrin kameres. 

Te nesermen pas fitores ai shkoi ne pune po i perfshire nga ankthi dhe djerset ai nuk u kthye me ne pune qe nga ajo dite. 

Franco i lindur ne Milwaukee, ka luajtur Powerball qe diten qe mbushi 18 vjec, dhe diten e ditelindjes ka blere bileten e pare. 

Jakpoti ka nje vlere CASH prej 477 milion dollare. Franco deklaroi se pranoi te marre shumen e menjehershme dhe jo te marre pagesa cdo muaj. AI do te marre nje shume totale pas taksimit te Jackpotit, prej 326 milion dollaresh. 

Nje gje eshte e sigurte u shpreh Franco, nuk do te jem me nje njeri i pamundur financiarisht, dhe ai tha se ka ndermend qe me parate te jetoje nje jete normale, duke ndihmuar sa me shume njerezit rreth tij.

Per te provuar edhe ju fatin tuaj faqja JACKPOT ju fton te regjistroheni dhe te blini bileten tuaj te pare.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X