Webby Slot Casino 2020!

100% deri në $200 + 100 Free Spins Falas!Kushtet e bonusit

Best Worldwide Casinos for 2020!

Rank Casino Bonus Rating Visit
1 casino kingdom $1 depozitë dhe 40 mundësi fitimi për JackpotKushtet e bonusit VisitReview
2 kazino 888 $88 bonus pa depozitë + 100% deri në $100Kushtet e Bonusit VisitReview
3 Bet365 Casino 100% deri në $200Kushtet e bonusit VisitReview
4 comeon casino 100% deri në $25Kushtet e bonusit VisitReview
5 luaj me gervishtje 120 free cards + 100% bonus deri në $100Kushtet e Bonusit VisitReview
6 lojrat e fatit, lojra elektronike 100% deri në $200Kushtet e bonusit VisitReview
7 crazy fox casino 20% cash back cdo ditë + Free lottery tickets!Kushtet e bonusit VisitReview
8 regent casino 100% deri në 200 EUR + 30 Free SpinsAplikohen kushtet e bonusit VisitReview
9 genesis casino 100% deri në $1000 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview
10 true flip casino logo 200 % deri në 200 EUR + 50 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview

Postimet më të reja

netbanking

Kazino online në Indi, Netbanking, një mënyrë e re për depozitim parash.

Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se me në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët e kazinosë...

casino rewards bonus

20 Milion Dollarë në 10 javë në “Casino Rewards”

Mega Eventi më i madh në grupin e kazinove “Casino Rewards”! Për 10 javë rresht, një përqindje e betit të...

më shumë

Pyetje dhe Pergjigje

nord vpn

Si të hapim faqet e bllokuara me Nord VPN?

Hapja e faqeve apo kazinove të bllokuara nëpërmjet shërbimit VPN! Shumë kush tashmë e di që bastet në Shqipëri janë...

Kazinotë më të mira online në South Korea

Kazinotë më të mira online në South Korea

Cilat janë kazinotë më të mira online në South Korea? Le te shikojme nga afer nje analize te posacme per...

Neteller casinos

Neteller Casinos, cilat kazino e pranojne?

Neteller eshte nje procesor i thjeshte mjaft i volitshem sidomos per shqiptaret qe jetojne ne Kosove, por jo vetem. Procesori me i mire per kazinote dhe bastet online.

5 shtatat online

5 shtatat online, luaj nga Celulari!

Si te luajme 5 shtatat online nepermjet celularit? Te luash 5 shtatat online eshte nje argetim origjinal. Zakonisht shqiptaret vazhdimisht...

më shumë

Casino News

më shumë

Bonus News

më shumë

Poker News

më shumë

Përzgjedhja jonë për muajin Tetor

Rank Casino Bonus Rating Visit
1 Depozito $10 për bonus surprizëKushtet e Bonusit VisitReview
2 casoola casino 100% deri në $1500 + 200 free spinsKushtet e bonusit VisitReview
3 fast pay casino 100% deri në 100 EUR + 100 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview
4 casino gods 4 Depozitat e para deri në $1500 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview
5 crazy fox casino 20% cash back cdo ditë + Free lottery tickets!Kushtet e bonusit VisitReview
6 kassu casino 100% deri në $1500 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview
7 true flip casino logo 200 % deri në 200 EUR + 50 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview
8 genesis casino 100% deri në $1000 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit VisitReview
9 casino kingdom $1 depozitë dhe 40 mundësi fitimi për JackpotKushtet e bonusit VisitReview
10 unique casino logo 100% deri në 200 EURKushtet e bonusit VisitReview

Rreth Nesh

Lojra Fati Online ështe portali i parë dhe i vetëm që ofron Lojra Fati të kategorive të ndryshme, kazino të analizuara, lojra të analizuara. Mund të luani kazino online nga shtëpia, duke hyrë nga Celulari, Tableti, Lap-Topi, iPadi etj, pothuajse nga cdo pajisje elektronike e lidhur me internet.

Kazino dhe lojrat e fatit Online

Lista e kategorive tona perfshin një numër të madh lojrash elektronike, lojra apex, lojra fati me fruta, lojra me cmime jackpot, poker dhe video poker, Lojra Jackpot Online dhe shumë e shumë të tjera në arkivën tonë. Gjithashtu keni mundësi të eksploroni kazinotë më të famshme dhe të sigurta në tregun e kazinove në internet, me eksperiencë dhe shërbim të kualifikuar drejt lojtareve të tyre, absolutisht të licensuara. 

Kazino të akredituara dhe të licensuara që ofrojne:

 • Bonuse për lojtarët e rinj deri ne $1000.
 • Live Dealer me lidhje te drejtpërdrejt nga studiot e kazinove.
 • Depozita me kartë krediti dhe debiti.
 • Depozita nëpërmjet PayPal, një procesor tepër popullor
 • Tërheqje parash në kohë rekord drejt llogarisë tuaj

Mos vononi të provoni këtë eksperiencë të magjishme të teknologjisë së ditëve të sotme

Portali më i madh shqiptar për lojra fati online ju fton të argëtoheni, dhe pse jo të provoni fatin pa u shqetësuar për të tjerat. Ne nuk publikojmë asnjë kazino pa bërë kërkimet e nevojshme që kazinotë të garantojnë:  

 • Licensimin dhe vendet e licensimit
 • Vendet ku operojnë
 • Mundësia për të paguar në kohë fitimet tuaja
 • Vendet në të cilat kazinoja operon
 • Llojet e softuerëve të lojrave që përdorin
 • Lojrat jackpot që ofrojnë, e shumë elementë të tjerë
$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!